29-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 29-Р від 20.01.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" січня 2009 р № 29-Р-Р

Про створення робочої групи з перевірки виконання умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі

З метою забезпечення надання якісних та своєчасних послуг населенню м. Суми у сфері пасажирських перевезень, для перевірки виконання умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні:

 

  1. Створити робочу групу з перевірки виконання умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі у складі згідно з додатком.
  2. Робочій групі приступити до роботи 21.01.09 р. Надати акт перевірки виконання умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі мені до 27.02.09 р.
  3. Організацію виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [33 Kb] (cкачувань: 257) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав