22-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 22-Р від 20.01.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" січня 2009 р № 22-Р-Р

Про проведення звіту міського голови перед громадою міста Суми

На виконання частини 6 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 4 статті 80 Статуту територіальної громади міста Суми, керуючись рішенням Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 758-МР, пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести звіт міського голови перед громадою міста Суми 22 лютого 2009 року об 11:00 годині у великому залі засідань Сумської обласної ради.
  2. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради, територіальних органів державної влади, діяльність яких координується міською радою до 27.01.2009 року надати інформацію про роботу підрозділу за звітний період відділу організаційно-кадрової роботи.
  3. Узагальнення матеріалів звіту покласти на помічника міського голови Дяденко І.О. та відділ організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.).
  4. Господарському відділу (Коцур М.В.) забезпечити виготовлення буклетів з текстом виступу міського голови.
  5. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) до 09.02.2009 року забезпечити інформування населення про дату та час проведення звіту міського голови перед громадою м. Суми, а після його проведення – розмістити текст виступу міського голови у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради.
  6. Господарському відділу (Коцур М.В.) та управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити технічне оснащення проведення звіту.
  7. Керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити запрошення представників галузевих підприємств, установ і організацій міста та реєстрацію їх в день проведення звіту міського голови.
  8. Координацію роботи з підготовки та проведення звіту міського голови та контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 23-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав