14-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 14-P від 19.01.2009

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" січня 2009 р № 14-Р-Р

Про сплату держмита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу

На підставі службової записки начальника правового управління Сумської міської ради від 16.01.2009 року №б/н у зв’язку з тим, що приватним підприємцем Цимбал В.А. здійснено самочинне будівництво малих архітектурних форм з улаштуванням фундаменту по вул. Інтернаціоналістів та Прокоф’єва, що порушує норми чинного земельного законодавства та для захисту інтересів територіальної громади м. Суми, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3.1.6 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25 травня 2004 року №815-МР:

 

  1. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування з цільового фонду міської ради в сумі 208 (двісті вісім) гривень 42 копійки для оплати держмита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні розрахунки згідно з наданими документами.
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Перший заступник міського голови М.О.Трофименко


Дата публікації: 19-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав