496-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 496-P від 02.06.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" червня 2008 р № 496-Р-Р

Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського головиё заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету

У зв’язку з кадровими змінами у керівництві виконавчого комітету Сумської міської ради, з метою забезпечення здійснення власних та делегованих повноважень, безперебійної роботи комунальних закладів, підприємств, установ міста, своєчасного та ефективного вирішення питань соціально-економічного розвитку міста, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету 
  2. Установити, що абзац 35 розділу «Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченко В.М.» (в частині відділу логістики та зв’язку) набуває чинності з 11 серпня 2008 року на підставі рішення Сумської міської ради від 28 травня 2008 року № 1515-МР. 
  3. Розпорядження міського голови від 01.11.07 № 911 «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 18-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав