492-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 492-P від 31.05.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "31" травня 2008 р № 492-Р-Р

Про визначення коефіцієнту співвідношення кількості безоплатних та платних пасажирів

З метою визначення фактичного коефіцієнта співвідношення кількості безоплатних та платних пасажирів у відповідності з умовами укладених на 2008 рік договору на перевезення пільгових категорій пасажирів з КП «Електроавтотранс», відповідно до пункту 2 Інструкції про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах, затвердженої наказом Міністерства статистики України від 27 травня 1996 р. № 150, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Комунальному підприємству «Електроавтотранс» (Левченко В.Ю.) з 02.06.08 р. по 09.06.08 р. провести обстеження пасажиропотоку для визначення коефіцієнту співвідношення кількості безоплатних та платних пасажирів. 
  2. Про результати визначення коефіцієнту співвідношення кількості безоплатних та платних пасажирів доповісти міському голові протягом місяця. 
  3. Управлінню соціально – економічного розвитку (Левенець М.І.), управлінню праці та соціального захисту (Масік Т.О.), направити своїх представників для участі в обстеженні пасажиропотоку для визначення коефіцієнту співвідношення кількості безоплатних та платних пасажирів. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 18-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав