477-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 477-P від 28.05.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" травня 2008 р № 477-Р-Р

Про створення комісії з інвентаризації земель міського парку імені І.М. Кожедуба, скверу 50 років Перемоги по пр. ім. М. Лушпи, Державного дендрологічного парку "Сумський", парку "Басівський"

З метою врегулювання земельних відносин, збереження природних територій та об’єктів м.Суми, відповідно до розробленої технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок під об'єктами рекреаційного, природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення на території м.Суми, на підставі глави 7 та глави 9 Земельного кодексу України, статті 35 Закону України "Про землеустрій", керуючись пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Створити комісію з інвентаризації земель, а саме: міського парку ім. І.М. Кожедуба, скверу 50 років Перемоги по пр. ім. М. Лушпи, Державного дендрологічного парку "Сумський", парку "Басівський", та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  2. Комісії встановити та погодити точні межі вищезазначених об'єктів і можливість використання їх за цільовим призначенням.
  3. Результати роботи комісії оформити актами інвентаризації земель пооб'єктно. 
  4. Комісії приступити до роботи 28.05.2008р. 
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [39.5 Kb] (cкачувань: 341) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав