454-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 454-P від 26.05.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" травня 2008 р № 454-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на проведення капітального ремонту будівлі по вул. Воскресенській, 8-а/1 в м. Суми (технічне обстеження з розробкою рекомендацій щодо поновлення пошкоджених будівельних конструкцій)

З метою усунення аварійної ситуації, що склалася внаслідок руйнації будівельних конструкцій будинку по вул. Воскресенській, 8-а/1, згідно рішення Сумської міської ради від 12.07.2007 № 737-МР „Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми” та рішення Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А. М.) укласти угоди та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми проведення капітального ремонту будівлі по вул. Воскресенській, 8-а/1 в м. Суми (технічне обстеження з розробкою рекомендацій щодо поновлення пошкоджених будівельних конструкцій) в сумі 49200 (сорок дев’ять тисяч двісті) гривень, згідно з кошторисом.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В. В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 17-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав