404-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 404-P від 06.05.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" травня 2008 р № 404-Р-Р

Про випробування теплових мереж м. Суми підвищеним тиском

З метою запобігання поривів тепломереж в опалювальному періоді та відповідно до Правил технічної експлуатації електричних станцій та мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 13.06.03 р. № 296 , керуючись частиною 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. З 19 травня по 9 червня 2008 року на тепломережах центральної частини міста, яка опалюється від ТОВ «Сумитеплоенерго», а з 12 травня по 2 червня 2008 року – на тепломережах північної частини міста, яка опалюється від котельні Північного промвузла, проводитимуться випробування підвищеним тиском (20 атмосфер) магістральних та розподільчих теплових мереж, у зв’язку з чим гаряче водопостачання буде припинено. 
  2. Для виконання у повному обсязі випробування тепломереж, а також для запобігання пошкодженню внутрішніх систем опалення усім споживачам тепла : управлінням охорони здоров’я , освіти та науки житлової політики комунального господарства та благоустрою міської ради:
    2.1 До 13 години 12 травня у північній частині міста та до 13 години 19 травня у центральній частині міста встановити заглушки на тепло пунктах для запобігання пошкодженню опалювальних приладів, бойлерів та трубопроводів до них.
    2.2 На час випробування установити цілодобове чергування персоналу на тепло пунктах. 
  3. Управлінням охорони здоров’я (Братушка О.В.), освіти та науки (Кошовий М.В.) забезпечити галузеві об’єкти гарячою водою. 
  4. Генеральному директору ТОВ «Сумитеплоенерго» Кравченку С.Г. забезпечити попередження усіх споживачів тепла через засоби масової інформації про припинення гарячого водопостачання у зазначені терміни з причини випробування теплових мереж підвищеним тиском. 
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав