403-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 403-P від 06.05.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" травня 2008 р № 403-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів цільового фонду на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення комплексної державної експертизи по об’єкту „Прибудова приміщення КУ „Сумська міська рятувально-водолазна служба” до будівлі на території міського парку культури та відпочинку

На виконання пункту 1.4.2 доручення міського голови від 18.02.2008 № 9-Д „За підсумками апаратної наради при міському голові”, згідно рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.07.2007 № 737 „Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми” та рішення Сумської міської ради від 12.07.2006 № 75-МР „Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А. М.) укласти угоди та профінансувати за рахунок надходження коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення комплексної державної експертизи по об’єкту „Прибудова приміщення КУ „Сумська міська рятувально-водолазна служба” до будівлі на території міського парку культури та відпочинку ім. І. М. Кожедуба” в сумі 75000 (сімдесят п’ять тисяч) гривень, згідно з кошторисом. 
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ФінашкаВ.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 23-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав