365-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 365-P від 22.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "22" квітня 2008 р № 365-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду на оплату робіт з прийняття, обліку та захоронення сміття на міському полігоні ТПВ, зібраного

З метою забезпечення в повному обсязі реалізації заходів, передбачених рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.03.2008 р. №80 «Про організацію робіт і проведенню місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми», на виконання розпорядження міського голови від 14.03.2008 р. № 211-Р «Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою, відзначення в місті Дня довкілля і Міжнародного Дня Землі», відповідно до підпункту 3.1.11 пункту 3.1 розділу 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.05.2004 р. № 815-МР «Про Положення про цільовий фонд Сумської міської ради», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. КП «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради (Ситник С.В.) забезпечити організацію прийому, обліку та захоронення сміття, зібраного в місті в період проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою, відзначення в місті Дня довкілля і Міжнародного Дня Землі.
    Після закінчення перелічених заходів, підготувати звітні документи стосовно прийнятого та захороненого обґєму сміття та подати їх до відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради (Баштова Т. В.). 
  2. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування в сумі 30 000 грн. 00 коп. (тридцять тисяч гривень 00 копійок) з цільового фонду міської ради на оплату робіт з прийняття, обліку та захоронення сміття, зібраного в місті в період проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою, відзначення в місті Дня довкілля і Міжнародного Дня Землі. 
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради (Баштова Т.В.), здійснити оплату за виконанні роботи, згідно з поданими документами від КП «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 20-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав