363-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 363-P від 21.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" квітня 2008 р № 363-Р-Р

Про відзначення в місті 22-ї річниці Чорнобильської катастрофи

З метою забезпечення належної підготовки та проведення в місті заходів з нагоди відзначення 22-ї річниці Чорнобильської катастрофи, вшанування постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та світлої пам’яті загиблих, керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25 травня 2004 року № 815-МР „Про Положення про цільовий фонд Сумської міської ради” та пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити заходи по підготовці та відзначенню в місті 22-ї річниці Чорнобильської катастрофи згідно з додатком 1. 
  2. Затвердити кошторис витрат на проведення вказаних заходів згідно з додатком 2. 
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування з цільового фонду Сумської міської ради в сумі 1090 (одна тисяча дев’яносто) грн. 15 коп. для проведення заходів, пов’язаних з відзначенням в місті 22-ї річниці Чорнобильської катастрофи. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Баштова Т.В.) здійснити виплати відповідно до пункту 2 цього розпорядження. 
  5. Управлінню інформаційно – аналітичної роботи міської ради (Євтушенко Н.Ф.) залучити засоби масової інформації до висвітлення підготовки та проведення в місті заходів з нагоди 22-ї річниці Чорнобильської катастрофи. 
  6. Відділам та управлінням, відповідальним за виконання заходів, у термін до 14.05.08 надати інформацію про виконання до відділу з гуманітарних питань та по обслуговуванню постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення міської ради згідно з додатком 1. 
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [48.5 Kb] (cкачувань: 244) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав