362-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 362-P від 21.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" квітня 2008 р № 362-Р-Р

Про виділення коштів для виконання комунальним підприємством “Електроавтотранс» робіт по монтажу/демонтажу рекламних засобів, що є елементами оформлення міста до святкових та урочистих подій

За клопотанням комунального підприємства «Електроавтотранс» щодо виділення коштів на проведення робіт по монтажу/демонтажу рекламних засобів, що розміщуються на опорах контактної мережі і є елементами оформлення міста до святкових та урочистих подій, відповідно до пункту 5 додатку 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт по монтажу/демонтажу рекламних засобів, що є елементами оформлення міста до святкових та урочистих подій, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у місті Суми, на суму 4714 грн. грн.56 коп. (чотири тисячі сімсот чотирнадцять гривень п’ятдесят шість коп.) згідно з розрахунком, що є додатком до цього розпорядження. 
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [36.5 Kb] (cкачувань: 326) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав