336-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 336-P від 16.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "16" квітня 2008 р № 336-Р-Р

Про забезпечення тимчасового зберігання останків, які попередньо ідентифіковані як масове поховання часів Великої Вітчизняної війни, виявлених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському

У зв'язку з великою кількістю останків, які попередньо ідентифіковані як масове поховання часів Великої Вітчизняної війни, знайдених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському, необхідністю шанобливого ставлення до загиблих, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Передати останки, які попередньо ідентифіковані як масове поховання часів Великої Вітчизняної війни, виявлених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському на тимчасове зберігання до КП "Спецкомбінат". 
  2. КП "Спецкомбінат" (Короткевич Є.Г.) :
    2.1. Забезпечити доступ до останків правоохоронним органам під час проведення слідчо-оперативних дій;
    2.2. Після ідентифікації останків і визначення загальної кількості загиблих провести перезахоронення з дотриманням вимог проведення військового церемоніалу. 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) та фінансовому управлінню (Липова С.А.) опрацювати питання щодо фінансування заходів, передбачених п.2.2 даного розпорядження. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. та Куца Я.В. згідно з розподілом обов'язків. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав