328-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 328-Р від 14.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" квітня 2008 р № 328-Р-Р

Про забезпечення контролю за виконанням розпоряджень та доручень міського голови

Відповідно до пункту 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою удосконалення системи організації та здійснення безпосереднього контролю за виконанням завдань, зазначених у власних розпорядчих документах, посилення виконавської дисципліни та підвищення рівня персональної відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування:

 

  1. Перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконавчого комітету, відповідно до повноважень:
    - організовують та забезпечують фактичне виконання підпорядкованими їм структурними підрозділами в повному обсязі завдань, зазначених у власних розпорядчих документах у встановлені терміни;
    - забезпечують своєчасне надання до відділу контролю письмових матеріалів щодо стану виконання розпоряджень та доручень міського голови;
    - несуть персональну відповідальність перед міським головою та територіальною громадою міста за повноту виконання завдань та дотримання строків виконання. 
  2. Відділ контролю міської ради опрацьовує та аналізує надані інформаційні матеріали, проводить вибіркові комплексні або цільові перевірки організації виконання завдань та стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах міської ради. 
  3. Заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету В.М. Волонтирець, за пропозицією відділу контролю міської ради, приймає відповідне рішення щодо подовження терміну дії чи зняття з контролю розпоряджень та доручень міського голови. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 18-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав