321-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 321-Р від 11.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" квітня 2008 р № 321-Р-Р

Про капітальний ремонт міської дороги по вулиці 20 років Перемоги на ділянці від мосту через р. Псел до вул. Кірова

Відповідно до плану соціально-економічного розвитку міста на 2008 рік та «Переліку об’єктів капітального ремонту, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом автодоріг в м. Суми на 2008 рік», враховуючи існуючу ситуацію, що склалася в зв’язку з просіданням земляного полотна та зі значним зростанням кількості транспортних засобів, які рухаються цією дорогою, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Комунальному підприємству «Шляхрембуд» (Вегера О.О.) в термін до 1 серпня 2008 року провести роботи по капітальному ремонту дороги по вулиці 20 років Перемоги на ділянці від мосту через р. Псел до вул. Кірова. 
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А.М.) в термін до 10 квітня 2008 року, відповідно до проведеного тендеру та раніше укладеного договору, укласти додаткову угоду на виконання робіт по капітальному ремонту вказаної дороги з КП «Шляхрембуд». 
  3. Комунальному підприємству «Шляхрембуд» (Вегера О.О.) та ДАІ (Скрипка О.Г.) в термін до 10 квітня 2008 року розробити та затвердити схему руху транспорту в об’їзд вказаної ділянки дороги. 
  4. Комунальному підприємству «Шляхрембуд» (Вегера О.О.) в термін до 15 квітня 2008 року провести роботи по закриттю вказаної ділянки дороги для руху транспорту. 
  5. ДАІ міста (Скрипка О.Г.) забезпечити організацію руху транспорту відповідно до затвердженої схеми руху транспорту в об’їзд вказаної ділянки дороги. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав