318-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 318-Р від 10.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" квітня 2008 р № 318-Р-Р

Про порядок підготовки інформаційних матеріалів до органів влади вищого рівня та відповідей на звернення громадян

Відповідно до пункту 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою посилення виконавської дисципліни та удосконалення механізму інформування обласної державної адміністрації та обласної ради щодо виконання розпорядчих документів органів влади вищого рівня (актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, обласної державної адміністрації та обласної ради) та підготовки відповідей на звернення громадян:

 

  1. Інформації (звіти) про стан виконання законів України, указів, розпоряджень і доручень Президента України, постанов, розпоряджень і доручень Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень Прем’єр-міністра України, актів інших органів влади вищого рівня, що подаються до обласної державної адміністрації та обласної ради, та відповіді на звернення громадян, підписуються:
    - міським головою чи особою, яка його заміняє у разі його відсутності, якщо адресат – перша особа органу влади вищого рівня;
    - заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (згідно з розподілом обов’язків) – якщо інформації адресовані заступникам першої особи відповідно до розподілу обов’язків або громадянам.
    Інформаційні матеріали оформляються відповідно до вимог Інструкції з діловодства та подаються до відділу контролю міської ради та управління інформаційно-аналітичної роботи (по належності) не пізніше, ніж за 3 дні до терміну, зазначеного у документі. 
  2. Відповідальність за виконання розпорядчих документів, та достовірність наданої інформації несуть особи, зазначені у документі, резолюції керівника та безпосередні виконавці, та заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (відповідно до повноважень). 
  3. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав