297-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 297-P від 03.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "03" січня 2008 р № 297-Р-Р

Про створення колегії з питань соціального захисту та профілактики правопорушень серед дітей при службі у справах дітей Сумської міської ради

З метою реалізації державної політики у сфері охорони дитинства, правових, організаційних та інших заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, попередження правопорушень серед дітей, керуючись статтею 4 Закону України „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, підпунктом 1 пункту „б” статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження типових положень про служби у справах дітей”:

 

  1. Утворити колегію з питань соціального захисту та профілактики правопорушень серед дітей при службі у справах дітей Сумської міської ради. 
  2. Затвердити Положення про колегію по соціальному захисту та профілактиці правопорушень серед дітей при службі у справах дітей Сумської міської ради (додаток 1). 
  3. Затвердити склад колегії по соціальному захисту та профілактиці правопорушень серед дітей при службі у справах дітей Сумської міської ради (додаток 2). 
  4. Організацію забезпечення діяльності колегії з питань соціального захисту та профілактики правопорушень серед дітей покласти на начальника служби у справах дітей (Голосна К.А.). 
  5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [11.85 Kb] (cкачувань: 186)Дата публікації: 17-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав