309-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 309-Р від 08.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "08" квітня 2008 р № 309-Р-Р

Про створення робочої групи з перепоховання останків, які попередньо ідентифіковані як масове поховання часів Великої Вітчизняної війни, виявлених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському

У зв'язку з великою соціальною значимістю питання знаходження останків, які попередньо ідентифіковані як масове поховання часів Великої Вітчизняної війни, знайдених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському, з метою виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, поваги до історичного минулого, гідного вшанування пам'яті загиблих, керуючись пунктом 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити робочу групу з перепоховання останків, які попередньо ідентифіковані як масове поховання часів Великої Вітчизняної війни, виявлених поруч із будівельним майданчиком поблизу будинку №32 по провулку Інститутському та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  2. Комісії приступити до роботи 08.04.2008 року. Про результати роботи проінформувати міського голову Мінаєва Г.М. 
  3. Організаційне забезпечення діяльності комісії покласти на секретаря комісії. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [38 Kb] (cкачувань: 269) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав