285-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 285-P від 01.04.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" січня 2008 р № 285-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради на проведення робіт по благоустрою території Зарічного району

На підставі подання Зарічної районної в місті Суми адміністрації, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, підпунктом 3.1.1 пункту 3 “Положення про цільовий фонд Сумської міської ради”, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815- МР:

 

 1. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування в сумі 14097,00 (чотирнадцять тисяч дев’яносто сім грн. 00 коп.) з цільового фонду міської ради на закупівлю інвентарю для проведення робіт з благоустрою під час проведення місячника з благоустрою. 
 2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.), здійснити оплату за виконані роботи згідно з наданими рахунками та документами. 
 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника начальника Зарічної районної в місті Суми адміністрації Бондаренка І.А.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


У зв’язку з проведенням з 10 по 12 квітня 2008 року на тепломережах центральної частини міста, яка опалюється від ТОВ «Сумитеплоенерго», та на тепломережах північної частини міста, яка опалюється від котельні Північного промвузла, випробування на розрахункову температуру (100°С) магістральних та розподільчих теплових мереж:

 

 1. Затвердити технічні та робочі програми проведення випробувань магістральних та розподільчих мереж на розрахункову температуру. 
 2. До 18 години 10 квітня у центральній та північній частинах міста відключити:
  2.1 Опалювальні системи дитячих та лікувальних установ.
  2.2 Неавтоматизовані закриті системи гарячого водозабезпечення.
  2.3 Калориферні установки.
  2.4 Опалювальні системи з безпосереднім підключенням.
  2.5 Частину індивідуальних теплових пунктів систем теплозабезпечення (житлові будинки без сопел). 
 3. На час випробування установити цілодобово чергування персоналу на теплопунктах. 
 4. Управлінням охорони здоров’я (Братушка О.В.) та освіти (Кошовий М.В.) забезпечити галузеві об’єкти гарячою водою. 
 5. Генеральному директору ТОВ «Сумитеплоенерго» Кравченку С.Г. забезпечити попередження усіх споживачів тепла через засоби масової інформації про випробування теплових мереж на розрахункову температуру. 
 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 17-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав