211-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 211-P від 14.03.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" березня 2008 р № 211-Р-Р

Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою, відзначення в місті Дня довкілля і Міжнародного Дня Землі

На виконання Указів Президента України від 3 березня 2008 року № 186 «Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою», від 6 серпня 1998 року № 855 «Про День довкілля», від 1 листопада 2007 року № 1041 «Про проведення акції «Озеленення країни – спадщина для майбутніх поколінь», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 05.03.2008 № 135 «Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою», з метою організації впорядкування міста, природних територій і об’єктів, у співпраці з трудовими колективами підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян, у рамках проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою, Дня довкілля 19 квітня, Міжнародного Дня Землі 22 квітня, напередодні та з нагоди Великодня 27 квітня 2008 року, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести 18 та 19 квітня 2008 року загальноміські толоки. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Грамотін В.І.) та Ковпаківській районній в місті Суми адміністрації (Джура О.М.) забезпечити в повному обсязі реалізацію заходів, передбачених рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 04.03.08 № 80 «Про організацію робіт і проведенню місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми». 
  3. Управлінню освіти і науки (Кошовий М.В.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) за участю учнівської молоді, вихованців дитячо-підліткових клубів за місцем проживання здійснити масові практичні, навчально-виховні заходи еколого-натуралістичного спрямування та проведення інструктажів серед учасників заходів щодо додержання правил безпеки під час прибирання територій, поводження з безпечними відходами. 
  4. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф) забезпечити інформаційний супровід Весняної толоки, відзначення в місті Дня довкілля та Міжнародного Дня Землі, проведення навчально-виховних заходів еколого-натуралістичного спрямування для дітей та молоді шляхом розміщення об’єктів зовнішньої реклами та висвітлення у засобах масової інформації. 
  5. Керівників вищезазначених структурних підрозділів міської ради зобов’язати до 21 квітня 2008 року надати інформацію про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою, відзначення в місті Дня довкілля та Міжнародного Дня Землі управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.) для узагальнення про стан виконання цього розпорядження. 
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В., організацію виконання – на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав