209-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 209-P від 13.03.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "13" березня 2008 р № 209-Р-Р

Про створення тимчасової робочої комісії по вирішенню питань щодо обстеження існуючих контейнерних майданчиків та виділення додаткових місць під їх розташування

З метою забезпечення належного санітарного стану території міста, обмеження шкідливого впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини шляхом виявлення та встановлення необхідної кількості, площі та переліку майданчиків для складування твердих побутових та негабаритних відходів від мешканців житлових будинків, відповідно до Закону України «Про відходи», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити тимчасову робочу комісію по вирішенню питань щодо обстеження існуючих контейнерних майданчиків та виділення додаткових місць під їх розташування та затвердити її персональний склад (додається). 
  2. Комісії приступити до роботи 17 березня 2008 року. 
  3. Висновки комісії надати на розгляд міському голові, депутатській комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій, депутатській комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології до 10 квітня 2008 року. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [30 Kb] (cкачувань: 241) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав