192-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 192-P від 11.03.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" березня 2008 р № 192-Р-Р

Про порядок розміщення друкованих матеріалів на інформаційних стендах, розташованих у сквері ім.Т. Г. Шевченка

З метою інформування територіальної громади м. Суми про підготовчу роботу, пов’язану з відзначенням у жовтні 2008 року 350-річчя Сумського слобідського козацького полку, проведення роботи, спрямованої на національно-патріотичне та фізичне виховання молоді на історичних традиціях українського народу, зважаючи на звернення отамана Сумської паланки окремого елітного козацького округу Святого Апостола Андрія Первозданного Манжели Б.С., керівництва Сумського міського центру дозвілля молоді, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити Порядок розміщення друкованих матеріалів на інформаційних стендах, розташованих у сквері ім. Т.Г. Шевченка, згідно з додатком. 
  2. Строком до 31 грудня 2008 року погодити користування інформаційними стендами у сквері ім. Т. Г. Шевченка: Сумському міському центру дозвілля молоді (права сторона) та члену ініціативної групи із відзначення 350-річчя Сумського слобідського козацького полку Манжелі Б.С. (ліва сторона). 
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [31 Kb] (cкачувань: 287) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав