175-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 175-P від 04.03.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" березня 2008 р № 175-Р-Р

Про відзначення в м. Суми 194-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

Враховуючи велике значення творчості Т.Г. Шевченка для українського народу та у зв’язку з 194-ю річницею з дня його народження, з метою об’єднання політичних сил та громадськості навколо національної ідеї в ім’я побудови суверенної демократичної Української держави, відповідно до підпункту 3.1.11 пункту 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815-МР, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити організаційний комітет із підготовки та проведення у місті заходів до 194-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка (додаток 1). 
  2. Затвердити заходи щодо відзначення в м. Суми 194-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка (додаток 2). 
  3. Затвердити кошторис витрат на проведення урочистостей з цієї нагоди (додаток 3). 
  4. Фінансовому управлінню ( Липова С.А.) виділити кошти з цільового фонду Сумської міської ради на проведення заходів згідно з кошторисом витрат. 
  5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести відповідні розрахунки згідно з кошторисом витрат і наданими документами. 
  6. Міському відділу УМВС в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення святкових заходів. 
  7. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) забезпечити впорядкування скверу Т.Шевченка та прилеглої території. 
  8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [43.5 Kb] (cкачувань: 236) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав