174-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 174-P від 04.03.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" березня 2008 р № 174-Р-Р

Про забезпечення відповідного порядку експлуатації тимчасово розміщених збірно-розбірних металевих гаражів, які знаходяться в користуванні інвалідів за місцем проживання

Для забезпечення відповідного порядку тимчасово розміщених збірно-розбірних металевих гаражів, які знаходяться в користуванні інвалідів за місцем проживання, визначення законності їх розміщення, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Зарічній та Ковпаківській в м. Суми районним адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.):
    1.1. В термін до 30 травня 2008 року провести інвентаризацію існуючих збірно-розбірних металевих гаражів, розміщених на прибудинкових та дворових територіях багатоповерхової житлової забудови в межах м. Суми .
    1.2. За результатами проведеної інвентаризації вжити заходи по забезпеченню відповідного порядку при експлуатації тимчасово розміщених збірно-розбірних металевих гаражів з влаштуванням їх опорядження, під’їздів, благоустроєм та озелененням прилеглої території. При виявленні фактів незаконного їх розміщення, виконати демонтаж в термін до «20» липня 2008 року та надати дані в управління архітектури та містобудування Сумської міської ради для поповнення бази даних містобудівного кадастру.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав