172-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 172-P від 04.03.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" березня 2008 р № 172-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по оформленню м. Суми до святкування Міжнародного жіночого Дня 8 Березня

З метою забезпечення належної підготовки по оформленню міста до святкування Міжнародного жіночого Дня 8 Березня, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) забезпечити виконання робіт по виготовленню необхідних рекламних матеріалів, а саме: двох постерів повнокольорового друку на рекламні засоби типу “білл-борд», десяти постерів повнокольорового друку на рекламні засоби типу «лайт-бокс», двох інформаційних кубів та двох банерних перетягів зі святковими привітаннями. 
  2. Комунальному підприємству “Центр реклами та естетики міського середовища” (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням вищезазначених матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми, на суму 2640 грн. 00 коп. (дві тисячі шістсот сорок гривень 00 коп.) згідно з кошторисом.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав