171-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 171-P від 04.03.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" березня 2008 р № 171-Р-Р

Про інвентаризацію малих архітектурних форм на території міста Суми

З метою наведення і підтримки належного санітарного стану в місті, подальшого благоустрою та озеленення його території, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Доручити Зарічній та Ковпаківській в м.Суми адміністраціям, управлінню житловової політики комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Джура О.М., Грамотін В. І. Кулішенко В.П.)
    1.1. Провести інвентаризацію розташованих на території міста Суми малих архітектурних форм до 15 травня 2008 року.
    1.2. За результатами проведеної інвентаризації надати до управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформацію по малим архітектурним формам з зазначенням дозвільних документів на їх розташування, опорядження, благоустрій та озеленення прилеглої території для ведення обліку та забезпечення інформаційної бази містобудівного кадастру. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С. Я.) за наданою районними адміністраціями відомостями організувати проведення засідання технічної комісії по прийняттю в експлуатацію закінчених будівництвом малих архітектурних форм та демонтажу незаконно розміщених малих архітектурних форм на території м. Суми, утворену згідно з розпорядження міського голови від 13.07.2007 року № 553-Р, для демонтажу незаконно розміщених малих архітектурних форм. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ФінашкоВ.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав