141-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 141-P від 27.02.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" лютого 2008 р № 141-Р-Р

ППро виділення коштів для виконання робіт по виготовленню та розміщенню рекламних засобів з інформацією про проведення у м. Суми міжнародних змагань з легкої атлетики серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на призи Юрія Білонога

У зв’язку з проведенням 1-2 березня 2008 р. у м. Суми міжнародних змагань з легкої атлетики серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на призи Юрія Білонога, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) забезпечити виконання робіт по виготовленню та розміщенню двох перетягів та п’яти постерів на рекламні засоби типу «сіті-лайт» з інформацією про проведення у м. Суми міжнародних змагань з легкої атлетики серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на призи Юрія Білонога. 
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт по виготовленню вищезазначених рекламних матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у місті Суми, на суму 1290 грн. 00 коп. (одна тисяча двісті дев’яносто гривень ) згідно з кошторисом. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав