128-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 128-P від 20.02.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" лютого 2008 р № 128-Р-Р

Про затвердження плану підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів Сумської міської ради на 2008 рік

На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11 09. 03 № 1160-ІV, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Затвердити план підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів Сумської міської ради на 2008 рік згідно з додатком (додається). 
  2. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради:
    2.1. Аналіз регуляторного впливу проектів регуляторних актів здійснювати відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”;
    2.2. Своєчасно опубліковувати зміни до планів регуляторної діяльності. 
  3. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради активізувати роботу з питань запровадження ефективних форм співпраці з громадськістю щодо прийняття регуляторних актів (Левенець М.І.). 
  4. Продовжити постійну роботу з поповнення інформаційного ресурсу з питань регуляторної діяльності на офіційному веб-сайті Сумської міської ради (Сокура А.В.). 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [55 Kb] (cкачувань: 232) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав