122-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 122-P від 18.02.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "18" лютого 2008 р № 122-Р-Р

Про введення карантинних обмежень по вул. Менжинського, 1 та прилеглих до них територій в місті Суми на сказ серед тварин

На підставі лабораторного дослідження собаки, що знаходилась на території ТОВ «АНА», вул. Менжинського, 1 встановлено захворювання на сказ. З метою недопущення захворювання на сказ серед тварин у місті та керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Ввести карантинне обмеження на сказ серед тварин на неблагополучній території по вул. Менжинського, 1 та загрозливу зону в межах вулиць Менжинського та Воєводіна. 
 2. Заборонити, до зняття карантинних обмежень на сказ, проведення на території вогнища та загрозливій зоні виставок, виводів собак та котів, вивезення за його межі хижих тварин, а також торгівлю ними. 
 3. Начальнику міської лікарні державної ветеринарної медицини Ткаченку О. І.:
  3.1. Організувати подвірний обхід будинків по вул. Менжинського, 1 та прилеглих до них територій з метою перевірки правил утримання собак, котів та інших тварин, а також виявлення хворих, з підозрою захворювання на сказ;
  3.2. Провести профілактичні щеплення собакам та котам проти сказу в вищезазначеному районі;
  3.3. Через засоби масової інформації провести роз’яснювальну роботу серед населення про небезпечність захворювання на сказ та заходи щодо його запобіганню. 
 4. Директору ТОВ „Сумикомунтранс” Черткову В. М. організувати масовий відлов бродячих тварин в місті, при цьому зняття шкір з трупів тварин, відловлених на території міста, забороняється. 
 5. Начальнику міського відділу УМВС України в Сумській області Забіяці Ю.К. надати необхідну допомогу ТОВ ”Сумикомунтранс” з питань знищення бродячих тварин. 
 6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.Я.Пака та начальника міської лікарні державної ветеринарної медицини Ткаченка О.І. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав