120-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 120-P від 18.02.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "18" лютого 2008 р № 120-Р-Р

Про заходи щодо виконання доходної частини міського бюджету в 2008 році

Керуючись статтями 38, 52 Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», підпунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою контролю за виконанням доходної частини міського бюджету, затвердженого рішенням міської ради від 23 січня 2008 року № 1174 – МР «Про міський бюджет на 2008 рік», для забезпечення безперебійного фінансування затверджених видатків:

 

  1. Управлінням та відділам міської ради до 01.03.2008 року розробити та подати на узагальнення фінансовому управлінню міської ради заходи щодо покращення стану надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів до міського бюджету м. Суми на 2008 рік, за якими вони закріплені, відповідно до їх повноважень згідно з додатком. 
  2. Першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету, керівникам структурних підрозділів міської ради установити щомісячний контроль за виконанням показників доходної частини міського бюджету, затверджених рішенням міської ради від 23 січня 2008 року № 1174 – МР «Про міський бюджет на 2008 рік». 
  3. Відділенню Державного казначейства м. Суми щомісячно до 10 числа наступного за звітним, надавати фінансовому управлінню міської ради інформацію щодо надходжень податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету м. Суми за звітний місяць та з початку року. 
  4. Міській комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць, продовжити в 2008 році роботу в напрямку погашення недоїмки та забезпечення сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів суб’єктами господарювання у повному обсязі до бюджетів усіх рівнів, Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування на випадок безробіття, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань. 
  5. З метою своєчасного інформування міського голови, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету зобов’язати структурні підрозділи міської ради щомісяця до 10 числа наступного за звітним місяцем інформувати фінансове управління про стан виконання плану по надходженню податків, зборів, обов’язкових платежів, що зараховуються до доходної частини міського бюджету відповідно до закріплення. 
  6. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) щомісяця, до 20 числа наступного за звітним місяцем інформувати міського голову про хід виконання розпорядження. 
  7. Розпорядження міського голови від 21.02.2007 р. № 107 – Р «Про заходи щодо виконання доходної частини міського бюджету в 2007 році» вважати таким, що втратило чинність. 
  8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О.
Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [25.84 Kb] (cкачувань: 171)Дата публікації: 4-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав