102-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 102-P від 08.02.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "08" лютого 2008 р № 102-Р-Р

Про відзначення в місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У зв’язку з 19-ю річницею виводу військ із Афганістану та відзначенням Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, враховуючи звернення міських організацій ветеранів Афганістану, з метою вшанування учасників бойових дій в Афганістані, пам’яті полеглих земляків, їх родин, інвалідів війни, воїнів - інтернаціоналістів, активізації роботи по військово-патріотичному вихованню молоді, відповідно до пункту 3.1.11. Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.05.04 № 815-МР, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити оргкомітет з підготовки та відзначення в місті у 2008 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (додаток 1).
  2. Затвердити заходи з відзначення в м.Суми у 2008 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (додаток 2). 
  3. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів з відзначення в м.Суми у 2008 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (додаток 3). 
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити кошти з цільового фонду Сумської міської ради згідно з кошторисом витрат. 
  5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити виплату матеріальної допомоги сім'ям загиблих в Афганістані та інвалідам війни І групи згідно з додатком 4 та провести відповідні розрахунки згідно з кошторисом та наданими рахунками. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [80.13 Kb] (cкачувань: 169)

 Дата публікації: 26-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав