97-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 97-P від 06.02.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" лютого 2008 р № 97-Р-Р

Про комісію по присвоєнню почесного звання України „Мати-героїня”

На виконання Указів Президента України від 29 червня 2001 року № 476 „Про почесні звання України”, від 21 серпня 2004 року № 963 „Про внесення змін до Указу Президента України від 29 червня 2001 року № 476”, у зв’язку з кадровими змінами у керівництві та виконавчих органах Сумської міської ради, з метою вирішення питання щодо присвоєння почесного звання „Мати-героїня” жінкам, які мешкають в місті Суми, забезпечення об’єктивного розгляду звернень, розробки та подання необхідної документації для присвоєння почесного звання, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Створити та затвердити комісію по присвоєнню почесного звання „Мати-героїня” у складі:
  Пак Степан Якович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії; 
 2. Красношевська Наталія Михайлівна - заступник начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, заступник голови комісії;
  Ткаченко Наталія Петрівна - спеціаліст І категорії відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, секретар комісії.
  Члени комісії:
  Друзь Роман Олександрович - спеціаліст І категорії служби у справах дітей міської ради;
  Сергієнко Сергій Анатолійович - директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  Новик Людмила Вікторівна - спеціаліст І категорії управління освіти і науки міської ради. 
 3. Комісії обстежити стан умов проживання та соціальне становище дітей, матері яких претендують на присвоєння звання „Мати-героїня”, і надати відповідні висновки. 
 4. Розпорядження міського голови від 17.10.06 № 766-Р „Про комісію щодо присвоєння почесного звання „Мати-героїня” вважати таким, що втратило чинність. 
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 26-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав