94-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 94-P від 06.02.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" лютого 2008 р № 94-Р-Р

Про організацію вибіркової перевірки за місцем проживання громадян вірогідності документів, наданих ініціативною групою з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07

Відповідно до статей 18, 20 Закону України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми», на виконання пункту 3 розпорядження міського голови від 05.02.2008 року №87-Р «Про організацію перевірки вірогідності документів, наданих ініціативною групою з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити робочу групу з питань вибіркової перевірки за місцем проживання громадян вірогідності документів, наданих ініціативною групою з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07 та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  2. Представникам робочої групи комісійно у термін до 14.02.2008 року, у встановленому законом порядку, здійснити вибіркову перевірку за місцем проживання громадян вірогідності документів, наданих ініціативною групою з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07, за результатами якої складати акти з послідуючою передачею для узагальнення комісії з питань перевірки вірогідності документів, наданих ініціативною групою з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07. 
  3. Встановити, що відповідальною особою при складанні актів перевірки є представник органу місцевого самоврядування. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на відділ організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.), відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами, та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.), Зарічну та Ковпаківську районні у м. Суми адміністрації (Грамотін В.І., Джура О.М.) 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря Сумської міської ради - голову комісії з питань перевірки вірогідності документів, наданих ініціативною групою з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07 Гученка П.М. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 26-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав