56-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 56-P від 30.01.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" січня 2008 р № 56-Р-Р

Про створення та затвердження приймальної комісії по введенню в експлуатацію житлових будинків та їх прибудов

На підставі клопотань громадян-забудовників садибних ділянок, домоволодінь приватного сектора про готовність до прийому в експлуатацію індивідуальних житлових будинків та їх прибудов (додаток додається), враховуючи розмежування повноважень між головним управлінням МНС України в Сумській області та Сумським міським відділом головного управління МНС України в Сумській області, відповідно до рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.08.2007 року № 417 «Про державну комісію з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів в м. Суми», та від 22.01.2008 р. № 26 «Про внесення змін в рішення Сумської міської ради від 28.08.2007 р. № 417 «Про державну комісію з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів в м. Суми», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити та затвердити комісію у складі: Фінашко Віктор Васильович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії Члени комісії: Кондров Петро Степанович - начальник інспекції державного архітектурно –будівельного контролю в Сумській області Вінтоняк Сергій Ярославович - начальник управління архітектури та містобудування Сумської міської ради Черняк Олександр Миколайович - головний санітарний лікар м. Суми (за згодою) Пирог Володимир Ілліч - заступник начальника відділу, начальник НПД СМВ ГУМНС 
  2. Комісії приступити до роботи 01.02.2008р.о 900 годині. Акти приймальної комісії подати на затвердження до виконавчого комітету Сумської міської ради у 10-ти денний термін. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [35.5 Kb] (cкачувань: 272) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав