44-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 44-P від 24.01.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "24" січня 2008 р № 44-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по оформленню м. Суми до відзначення Дня Соборності України

З метою забезпечення належної підготовки по оформленню міста до відзначення Дня Соборності України, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Бондаренко О.О.) забезпечити виконання робіт по виготовленню двох банерних перетягів, що необхідні для оформлення міста до відзначення Дня Соборності України. 
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики» Сумської міської ради (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням вищезазначених рекламних матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у місті Суми, на суму 740 грн. (сімсот сорок гривень 00 коп.). 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав