20-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 20-P від 14.01.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" січня 2008 р № 20-Р-Р

Про введення карантинних обмежень по вул.Першотравнева,21 та прилеглих до неї територій в місті Суми на сказ серед тварин

На підставі лабораторного дослідження лисиці, що знаходилась на території КП «Комунальник», вул.Першотравнева,21, встановлено захворювання на сказ. З метою недопущення захворювання на сказ серед тварин у місті та керуючись п.20 ч. 3 ст. 42 „Закону України про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Ввести карантинне обмеження на сказ серед тварин на неблагополучній території по вул.Першотравневій,21 та на загрозливу зону в межах вулиць Пролетарська, Кузнечна, 2-га Набережна р.Стрілки, Успенського, Кругова, Павлова, пров. Низовий, пров. Кузнечний. 
 2. Заборонити, до зняття карантинних обмежень на сказ, проведення на території міста виставок, виводів собак та котів, вивезення за його межі хижих тварин, а також торгівлю ними. 
 3. Начальнику міської лікарні державної ветеринарної медицини Ткаченку О. І.: 
  • 3.1. Організувати подвірний обхід будинків по вул.Першотравнева,21, та прилеглих до них територій з метою перевірки правил утримання собак, котів та інших тварин, а також виявлення хворих, з підозрою захворювання на сказ; 
  • 3.2. Провести профілактичні щеплення собакам та котам проти сказу в вищезазначеному районі; 
  • 3.3. Через засоби масової інформації провести роз’яснювальну роботу серед населення про небезпечність захворювання на сказ та заходи щодо його запобіганню. 
 4. Директору ТОВ „Сумикомунтранс” Черткову В. М. організувати масовий відлов бродячих тварин в місті, при цьому зняття шкір з трупів тварин, відловлених на території міста, забороняється. 
 5. Начальнику міського відділу УМВС України в Сумській області Забіяці Ю.К. надати необхідну допомогу ТОВ ”Сумикомунтранс” з питань знищення бродячих тварин. 
 6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.Я.Пака та начальника міської лікарні державної ветеринарної медицини Ткаченка О.І.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С. О. Бойко


Дата публікації: 1-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав