18-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 18-P від 14.01.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" січня 2008 р № 18-Р-Р

Про затвердження комплексних заходів щодо зниження мертвонароджуваності та смертності дітей до одного року

З метою створення відповідних умов для покращання надання медичної допомоги дітям та матерям міста, на підставі відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26.10.07 №699; керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування”:

 

  1. Затвердити комплексні заходи щодо зниження мертвонароджуваності та смертності дітей до одного року (додаток 1). 
  2. Створити комісію по профілактиці малюкової смертності та мертвонароджуваності та затвердити її персональний склад згідно з додатком 2. 
  3. Управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради (Братушка О.В.) щорічно передбачати кошти на виконання заходів щодо зниження мертвонароджуваності та смертності дітей до одного року у бюджеті галузі. 
  4. Структурним підрозділам міської ради, відповідальним за виконання заходів, щороку до 05 січня та 05 липня щороку подавати управлінню охорони здоров'я інформацію про хід їх виконання. 
  5. Управлінню охорони здоров'я Сумської міської ради (Братушка О.В.) забезпечити узагальнення інформації та інформувати управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації до 10 січня та 10 липня щороку про виконання заходів. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С. О. Бойко

 

Додатки [38.5 Kb] (cкачувань: 304) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав