14-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 14-P від 11.01.2008

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" січня 2008 р № 14-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по святковому оформленню пл. Незалежності світлотехнічними засобами до Різдвяних свят

У зв’язку з необхідністю виконання робіт по облаштуванню будівель та елементів благоустрою на площі Незалежності у м. Суми світлотехнічними засобами для відзначення святкових та урочистих подій, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Бондаренко О.О.) забезпечити виконання робіт по святковому оформленню пл. Незалежності світлотехнічними засобами до Різдвяних свят. 
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт по виготовленню вищезазначених рекламних засобів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми, на суму 9999,30 (дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень 30 коп.) згідно з кошторисом витрат. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 1-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав