1068-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1068-P від 19.12.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" грудня 2007 р № 1068-Р-Р

Про організацію проведення передсвяткового ярмарку 29 грудня 2007р.

З метою більш повного забезпечення населення міста продовольчими товарами напередодні святкування Нового року та Різдва Христового, керуючись пунктом 8 статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.) забезпечити 29 грудня 2007 року з 7-00 год до 15-00 год на площі Незалежності проведення ярмарку по реалізації продовольчих товарів за участю підприємств торгівлі, громадського харчування, переробних та сільськогосподарських підприємств. 
 2. Управлінню інформаційно - аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) через місцеві засоби масової інформації довести до відома мешканців та гостей міста інформацію про проведення 29 грудня 2007 року передсвяткового ярмарку. 
 3. Директору підприємства Сумської облспоживспілки „Центральний ринок м. Суми” (Галаєв М.Д.) забезпечити:
  3.1. Інформування населення через ринкову радіомережу про проведення ярмарку.
  3.2. Рекламне оформлення місця проведення ярмарку. 
 4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) забезпечити прибирання від сміття місця проведення ярмарку. 
 5. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити чергування співробітників міліції та співробітників роти дорожньо-патрульної служби державної автоінспекції для забезпечення громадського порядку та впорядкування руху автотранспорту під час проведення ярмарку 29 грудня 2007 року з 6-00 години до 15-00 години. 
 6. Рекомендувати головному управлінню агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації ( Івченко В.М.), Сумській облспоживспілці (Скляров М.М.) запросити до участі в ярмарку переробні підприємства, сільгосппідприємства, підприємства торгівлі споживчої кооперації. 
 7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав