1056-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1056-P від 17.12.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "17" грудня 2007 р № 1056-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду міської ради на придбання подарунків для дітей

З метою забезпечення належного рівня проведення відкриття Ялинки міського голови в театрі ім. Щепкіна 4 січня 2008року та на виконання Указу Президента України №1173/2007 « Про заходи щодо організації та проведення новорічних та різдвяних свят для дітей", розпорядження міського голови від 10.12.07 №1023 «Про організацію та проведення міських новорічних і різдвяних свят», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25 травня 2004 року № 815-МР:

 

  1. Господарському відділу( Коцур М.В.) придбати новорічні подарунки : обдарованим дітям з різних галузях культури, науки, мистецтва та спорту, дітям, які приймали участь в наукових олімпіадах, конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітям , які залишилися без нагляду, та іншим. 
  2. Відділу культури та туризму( Цибульська Н.О.) , відділу молоді та спорту (Мотречко В.В.), управлінню освіти (Кошовий М.В.), службі в справах дітей (Голосна К.А.) підготувати списки відповідних категорій дітей та вручити новорічні подарунки під час заходу. 
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування з цільового фонду міської ради в сумі 13600 (тринадцять тисяч шістсот ) грн. 00коп. для придбання новорічних подарунків. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Костенко О.А.) здійснити оплату наданого рахунку, господарському відділу (Коцур М.В.) підготувати та оформити відповідні документи. 
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань по роботі виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав