1017-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1017-P від 10.12.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" грудня 2007 р № 1017-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради на організацію та проведення творчої зустрічі з видатним поетом Євгеном Євтушенком

У зв’язку з організацією та проведенням творчої зустрічі жителів міста Суми з видатним поетом Євгеном Євтушенком, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 3.1.12 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815-МР:

 

  1. Відділу культури та туризму (Цибульська Н.О.) здійснити відповідну роботу, пов’язану з організацією та проведенням творчої зустрічі Євгена Євтушенка 20 грудня 2007 року у приміщенні обласного театру драми та музичної комедії ім. Щепкіна. 
  2. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування за рахунок цільового фонду міської ради в сумі 2325 (дві тисячі триста двадцять п’ять ) грн. 71 коп. згідно з кошторисом. 
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки згідно з наданими документами. 
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) довести до населення міста інформацію про проведення творчого вечора та забезпечити висвітлення перебування Члена Європейської Академії наук і мистецтв, Американської Академії мистецтв та словесності, лауреата Державної премії Росії поета Євгена Євтушенка в засобах масової інформації м. Суми. 
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 8-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав