1023-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1023-P від 11.12.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" грудня 2007 р № 1023-Р-Р

Про організацію та проведення міських новорічних і різдвяних свят

З метою збереження духовних надбань українського народу, впровадження кращих мистецьких традицій краю, організації змістовного дозвілля різних верств населення та забезпечення належного рівня проведення в місті новорічних і різдвяних свят, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити склад організаційного комітету по підготовці та проведенню новорічних і різдвяних свят (додаток 1). Дозволити голові організаційного комітету при необхідності вносити зміни до його складу. 
  2. Затвердити робочий план по організації та проведенню новорічних і різдвяних свят (додаток 2). 
  3. Відділу культури та туризму міської ради (Цибульська Н.О.) організувати та провести загальноміські новорічні та різдвяні заходи.
  4. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходів згідно з кошторисами витрат та видатків, затверджених у міському бюджеті на 2007 рік. 
  5. Структурним підрозділам Сумської міської ради забезпечити організацію та проведення новорічних і різдвяних заходів згідно з додатком 2 даного розпорядження. Інформацію про виконання надати до відділу культури та туризму міської ради до 10 січня 2008 року. 
  6. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [94.5 Kb] (cкачувань: 239) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав