1058-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1058-P від 17.12.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "17" грудня 2007 р № 1058-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради на виконання робіт по святковому оформленню пл. Незалежності світлотехнічними засобами

Елементів благоустрою на площі Незалежності у м. Суми світлотехнічними засобами для відзначення святкових та урочистих подій, у відповідності до підпункту 3.1.1 пункту 3 «Положення про цільовий фонд Сумської міської ради», затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815-МР , керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування в сумі 29957 грн. 32 коп. (двадцять дев’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят cім гривень 32 копійки) з цільового фонду Сумської міської ради на виконання робіт по святковому оформленню пл. Незалежності світлотехнічними засобами. 
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.) здійснити оплату за виконані роботи згідно з наданими документами. 
  3. Управлінню майна комунальної власності (Ситник Т.В.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) підготувати документи, необхідні для передачі на баланс та утримання світлотехнічних засобів державному комунальному підприємству «Міськсвітло» (Авраменко О.О.). 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 19-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав