961-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 961-P від 28.11.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" листопада 2007 р № 961-Р-Р

Про створення постійно діючої комісії на списання матеріальних цінностей

Відповідно до Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16 липня 1999 року № 996-ХІV, Інструкції „Про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ”, затвердженої наказом Державного казначейства України, Міністерством економіки України від 10.08.2001р. № 142/181, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

 

 1. Для визначення непридатності матеріальних цінностей і встановлення неможливості або неефективності проведення відновлювального ремонту, а також для оформлення необхідної документації на списання основних засобів (крім земельних ділянок та капітальних витрат на поліпшення земель), інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, бібліотечних фондів, малоцінних необоротних матеріальних активів, одягу та взуття, малоцінних та швидкозношуваних предметів, сировини і матеріалів, господарчих матеріалів і канцелярських приладів, продуктів харчування, медикаментів, палива, горючих і мастильних матеріалів, запасних частин до машин і обладнання та інших матеріалів створити при виконавчому комітеті Сумської міської ради постійно діючу комісію у складі:
  • Голова комісії:
  • Волонтирець Віктор Мефодійович - заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету
  • Члени комісії:
  • Дніщенко Любов Петрівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
  • Костенко Ольга Анатоліївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер
  • Коцур Микола Васильович - начальник господарського відділу
  • Бекірова Софія Русланівна - головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту
  • Михальова Галина Федорівна - головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту
  • Сердюк Лариса Василівна - головний спеціаліст відділу організаційно - кадрової роботи
 2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. та начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера Костенко О.А.
 3. Розпорядження міського голови від 17.10.2006 року № 788-р „Про створення постійно діючої комісії на списання матеріальних цінностей” вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав