954-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 954-P від 23.11.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" листопада 2007 р № 954-Р-Р

Про скликання ХVІ сесії Сумської міської ради V скликання 19 грудня 2007 року

Керуючись пунктом 8 частини третьої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати ХVІ сесію Сумської міської ради V скликання 19 грудня 2007 року о 10 годині в малому залі Будинку рад (майдан Незалежності, 2).
 2. Унести на розгляд міської ради питання:
  2.1. Про внесення змін до міського бюджету на 2007 рік. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  2.2. Про звіт про використання коштів резервного фонду міського бюджету. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  2.3. Про Програму економічного і соціального розвитку м. Суми на 2008 рік. Відповідальний за підготовку питання – начальник управління соціально-економічного розвитку Левенець М.І. Проект рішення готує управління соціально-економічного розвитку.
  2.4. Про міський бюджет на 2008 рік. Відповідальна за підготовку питання – начальник фінансового управління Липова С.А. Проект рішення готує фінансове управління.
  2.5. Про Програму профільного навчання учнів старшої школи м. Суми на 2008-210 роки. Відповідальний за підготовку питання – начальник управління освіти і науки Кошовий М.В. Проект рішення готує управління освіти і науки.
  2.6. Питання комунальної власності та приватизації. Відповідальний за підготовку питань – в.о. начальника управління майна комунальної власності Ситник Т.В. Проекти рішень готує управління майна комунальної власності.
  2.7. Питання земельних відносин. Відповідальний за підготовку питань – начальник управління земельних ресурсів Скрипка В.В. Проекти рішень готує управління земельних ресурсів.
 3. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.). 
 4. Забезпечити:
  - начальнику господарського відділу Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис);
  - начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Носалю А.О. – підтримання належного порядку;
  - начальнику відділу торгівлі та побуту управління соціально-економічного розвитку Даценко Г.В. – харчування учасників сесії.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав