978-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 978-P від 28.11.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" листопада 2007 р № 978-Р-Р

Про нагородження з нагоди Дня Збройних сил України

За вагомий особистий внесок у зміцнення мобілізаційної готовності на території міста, сумлінне виконання службових обов’язків, активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді та з нагоди Дня Збройних сил України, керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815 МР та пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

1. На підставі подання начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради Носаля А.О. книгою «Альбом Сумського художнього музею ім. Н.Онацького» нагородити:

Вензика Якова Павловича

військового комісара Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, полковника.

 

1.1 На підставі подання військового комісара Сумського об’єднаного міського військового комісаріату Вензика Я.П. Грамотою міського голови нагородити:

БлаговещенськогоІгоря Борисовича

начальника відділення комплектування Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, майора;

Долю Андрія Миколайовича

відповідального виконавця мобілізаційного відділення Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, прапорщика.

  

3. На підставі подання Сумського обласного військового комісара Теслі М.І. нагородити:

3.1. Грамотою міського голови та книгою «Альбом Сумського художнього музею ім. Н. Онацького»:

Латіна Сергія Петровича

начальника науково-дослідної лабораторії бойового застосування артилерії Наукового центру бойового застосування ракетних військ і артилерії Сумського державного університету бойового застосування артилерії, полковника.

 

3.2. Грамотою міського голови:

Косова Володимира В’ячеславовича

начальника 1-го відділу – мобілізаційного і обліку – заступника військового комісара Сумського обласного військового комісаріату, полковника;

Несторова Дмитра Олександровича

старшого офіцера відділення організації охорони, патрульно-постової служби, розшуку та діяльності військової служби правопорядку Сумського гарнізону.

 

4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі 23 (двадцять три) гривні 38 коп. для сплати податку з доходів фізичних осіб.

5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 10-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав