911-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 911-P від 01.11.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" січня 2007 р № 911-Р-Р

Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету

У зв’язку з кадровими змінами в керівництві виконавчого комітету Сумської міської ради, з метою забезпечення здійснення власних та делегованих повноважень, безперебійної роботи комунальних закладів, підприємств, установ, організацій міста, своєчасного та ефективного вирішення питань соціально-економічного розвитку міста, керуючись пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету (додається). 
  2. Установити, що абзаци 4 та 14 (в частині інспекції державного архітектурно-будівельного контролю) розділу «Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашко В.В.» втрачають чинність з 01.01.08 на підставі Закону України від 16.05.07 № 1026-V «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та сприяння інвестиційній діяльності у будівництві» та рішення Сумської міської ради від 27.10.07 № 940-МР «Про ліквідацію інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Сумської міської ради». 
  3. Розпорядження міського голови від 09.02.07 № 88-Р «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету» (зі змінами внесеними розпорядженням міського голови від 15.03.07 № 160-Р) вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [184.5 Kb] (cкачувань: 553) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав