841-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 841-P від 15.10.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" жовтня 2007 р № 841-Р-Р

Про організацію доставки гуманітарної допомоги зі Швейцарії “Конвой 2007” для міста Суми

З метою підтримки міста Суми і Сумської області шляхом доставки гуманітарної допомоги зі Швейцарії “Конвой 2007” в лікарні і пожежну службу, керуючись п. 3.1.20; 3.1.24 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04. № 815-МР та пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Визначити начальника управління соціально-економічного розвитку міської ради Левенця М.І. відповідальним за організацію перебування делегації зі Швейцарії і доставку гуманітарної допомоги “Конвой 2007” та забезпечити супровід делегації двома перекладачами та одним брокером (додаток 1). 
  2. Управлінням і відділам міської ради забезпечити виконання робіт, пов’язаних з організацією та розподіленням гуманітарної допомоги “Конвой 2007” зі Швейцарії в місто Суми. 
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) за рахунок цільового фонду Сумської міської ради виділити кошти на перебування делегації зі Швейцарії згідно з кошторисом витрат (додаток 2). 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Костенко О.А.) здійснити відповідні розрахунки згідно з кошторисом та наданими рахунками. 
  5. Господарському відділу міської ради (Коцур М.В.) виділити транспортний засіб для забезпечення пересування делегації. 
  6. Відділу організаційно-кадрової роботи міської ради (Антоненко А.Г.) відрядити Левенця М.І. для зустрічі делегації на українсько - польському кордоні. 
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [45 Kb] (cкачувань: 214) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав