838-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 838-P від 15.10.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" жовтня 2007 р № 838-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по виготовленню та розміщенню рекламних матеріалів з тематикою «Суми туристичні»

З метою популяризації пам’яток архітектури, історії та культури міста Суми, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Бондаренко О.О.) забезпечити виконання робіт по виготовленню та розміщенню десяти постерів на рекламні засоби типу «сіті-лайт» з тематикою «Суми туристичні». 
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням та розміщенням вищезазначених матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у місті Суми, на суму 900 грн. ( дев’ятьсот гривень 00 коп.). 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 8-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав