821-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 821-P від 09.10.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" жовтня 2007 р № 821-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт, пов’язаних з виготовленням рекламних засобів з інформацією про проведення у м. Суми календарного футбольного матчу Першості України серед команд другої ліги групи «Б».

У зв’язку з проведенням 31 серпня 2007 р. у м. Суми календарного футбольного матчу Першості України серед команд другої ліги групи «Б», відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняку С.Я.) забезпечити виконання робіт по виготовленню двох постерів повнокольорового друку на «біг-борд» з інформацією про проведення у м. Суми календарного футбольного матчу Першості України серед команд другої ліги групи «Б». 
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт по виготовленню вищезазначених рекламних засобів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми, на суму 500 грн. (П’ятсот гривень 00 коп.). 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав